vlsВідомий український мистецтвознавець, історик, літературознавець, публіцист, професор кафедри Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, доктор мистецтвознавства, кандидат філологічних наук, член-кор. Академії мистецтв України, член Спілки кінематографістів України та Асоціації українських письменників, Заслужений діяч мистецтв України – Вадим Леонтійович Скуратівський, на численні прохання працівників і друзів Клініки «Аксімед» люб’язно погодився прочитати цикл відкритих лекцій на актуальну тематику.
Перша лекція із циклу Вадима Леонтійовича на тему «Україна сьогодення у контексті наслідків минулого» — відбудеться 25-го квітня, у суботу у конференц-залі Клініки «Аксімед». Початок в 15-00.
Оскільки кількість місць у конференц-залі обмежена, для реєстрації необхідно зголоситись заповнивши форму на сайті, або надіславши листа на nakonechny@aksimed.ua
Отож, шановні друзі та коллеги – до зустрічі на відкритій лекції, яка подарує нам незабутні миті цікавого спілкування та допоможе краще орієнтуватися у соціально-політичну-культурно-мистецьких реаліях.