Інколи нормальні, цілком буденні жести можуть виглядати направду дивно, особливо, якщо «розібрати їх до кісточок».
original-11473-1430932561-16
Митець із резиденції Hue Turvey в Британському інституті радіології, створив та творчо переробив з використанням цифрової апаратури, розфарбовування та майстерної гри світла і тіні, отримані за допомогою рентгенівського обладнання зображення.

K0hWumB

На світлині угорі Ви можете побачити драматично інтенсивні кольори неприродних кутів нахилу жіночих ніг на високих підборах. Контраст настільки разючий, що ми не здивуємось, якщо Ви переосмислити доцільність використання такого взуття на щодень.

C2jotSK

Удар рукою в цьому контексті теж не здається дуже мудрим, навіть при умові наявності м’якої боксерської рукавички. Тож, якщо Ви достатньо сильний(а), щоб нанести потужний удар, зверніть увагу на світлину вище, адже на знімку ясно видно, як променева та ліктьова кістки (кістки передпліччя) можуть легко зламатися і роздрібнитись при віддачі від сильного удару.

BtrQOuP

А на знімку вище, ймовірно, чудове сімейне фото з канікул у Парижі? Чи це армія скелетів завойовує Францію? Вирішуйте самі.

2DbsFI4

А як же палкий поцілунок? Насправді, якщо Ви дійсно думаєте, що це просто дотикання двох черепів між якими є м’які тканини – то це буде не настільки далеко від істини, як може здатися на перший погляд? Поцілунок, безумовно, виглядає незвично на рентгенівському знімку. Люди дивні.

Більше робіт автора ми можете побачити на його особистому сайті

Джерело: http://www.iflscience.com/technology/these-creepy-x-rays-will-make-you-look-people-whole-new-light